stonavaklin

About stonavaklin

Klinika Stonava 1071 - jedna z najlepiej prosperujących klinik, działających w trybie jednodniowym. Bardzo wysoką pozycję zawdzięcza nam współpraca z rzetelnymi klinikami i partnerami. Dzięki czemu jesteśmy w stanie zaopatrzyć klinikę w najwyższej jakości sprzęt oraz oferujemy bardzo wysokie standardy pobytu. Stawiamy nacisk na precyzję zabiegu i profesjonalizm świadczonych usług. Każdy z zabiegów jest przeprowadzany przez niezwykle doświadczony personel, z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu, tak by życiu pacjentki nic nie zaszkodziło. Dbamy o każdą z pacjentek, od kontaktu po sam zabieg i jej stan po. Jeśli potrzeba zapewniamy transport, a co najważniejsze utrzymujemy najwyższy z możliwych komfort pobytu w naszej klinice.

Klinika w Stonavie - gwarantujemy anonimowość oraz bezpieczeństwo zabiegu. Kadra kliniki składa się z doświadczonego oraz w pełni wykwalifikowanego personelu. Dbamy o każdą z kobiet, która odwiedza naszą klinikę w Stonavie – bez wyjątku. Pracujący u nas lekarze z bogatym doświadczeniem umożliwiają nam na oferowanie usług na możliwie najwyższym poziomie. Jako renomowana klinika zapewniamy bezpieczeństwo i komfort pobytu każdej pacjentce w klinice Stonava. W większości przypadków nie oczekujemy badań lekarskich, dokumentów, czy jakiś testów – wszystko, co ważne wykonujemy na miejscu.

Wykonanie terminacji ciąży na terenach Czech jest legalne (oczywiście, z dotrzymaniem określonego czasu trwania ciąży - aborcja możliwa do 12 tygodnia.). Coraz częściej Polki decydują się na terminację w bliskich krajach jak Czechy, czy Słowacja. Kobieta ciężarna nie ponosi odpowiedzialności karnej za przerwanie ciąży. Stawiamy na wysoki komfort pobytu i pełną anonimowość kobiet.

Sharing is caring: