Klinika Stonava 1071

About Klinika Stonava 1071

Klinika Stonava 1071 - jedna z najlepiej prosperujących klinik, działających w trybie jednodniowym. Wysoką pozycję zawdzięcza nam współpracowanie z rzetelnymi klinikami i partnerami. Dzięki czemu jesteśmy w stanie zaopatrzyć klinikę w najwyższej jakości sprzęt oraz zapewniamy pacjentkom bardzo wysokie standardy. Stawiamy nacisk na precyzję zabiegu i profesjonalizm oferowanych usług. Każdy z zabiegów jest wykonywany przez wyselekcjonowany personel medyczny, z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu, wszystko po to, by zdrowiu pacjentki nic nie zagroziło. Opiekujemy się każdą z pacjentek, od kontaktu po sam zabieg i jej stan po. Jeśli potrzeba zapewniamy transport, a co najważniejsze utrzymujemy najwyższy z możliwych komfort i poczucie bezpieczeństwa pobytu w klinice.

Klinika w Stonavie - gwarantujemy anonimowość oraz bezpieczeństwo zabiegu. Zespół naszej kliniki składa się z wykwalifikowanego oraz w pełni profesjonalnego personelu. Troszczymy się o każdą z kobiet, która nas odwiedza – bez wyjątku. Zatrudnieni lekarze z bogatym doświadczeniem umożliwiają na oferowanie usług na możliwie najwyższym poziomie. Jako renomowana klinika zapewniamy bezpieczeństwo i komfort pobytu każdej kobiecie w klinice Stonava. W znacznej ilości przypadków nie oczekujemy badań lekarskich, dokumentów, czy jakiś testów – co potrzebne wykonujemy na miejscu.

Wykonanie terminacji ciąży w Czechach jest całkowicie legalne (z dotrzymaniem określonego czasu od poczęcia ciąży - aborcja możliwa do dwunastego tygodnia.). Z tego powodu coraz częściej Polki decydują się na aborcję w bliskich krajach jak Słowacja, czy Czechy. Kobieta poszukująca pomocy nie ponosi odpowiedzialności karnej za usunięcie ciąży. Szczególną uwagę kładziemy na bardzo wysoki komfort i pełną anonimowość pacjentek. Nikt nie musi podawać powodów.

Sharing is caring: