aborcjaczechyGP

About aborcjaczechyGP

Aborcja Czechy - jedna z najlepiej prosperujących klinik, działających w trybie jednodniowym. Wysoką pozycję zawdzięcza nam współpracowanie z rzetelnymi partnerami i klinikami. Dzięki czemu jesteśmy zaopatrywani w najwyższej jakości sprzęt oraz zapewniamy pacjentkom najwyższe standardy pobytu. Stawiamy nacisk na precyzję przeprowadzanego i profesjonalizm przeprowadzanych zabiegów. Każdy z zabiegów jest przeprowadzany przez wyselekcjonowany personel medyczny, z użyciem profesjonalnego sprzętu, tak by życiu pacjentki nic nie zaszkodziło. Opiekujemy się każdą z pacjentek, od pierwszego kontaktu po sam zabieg i jej stan po. W razie potrzeby zapewniamy transport i co ważne utrzymujemy najwyższy komfort pobytu w naszej Czeskiej klinice.

Klinika ginekologiczna GynPrivat - gwarantujemy pełną dyskrecją, jak i bezpieczeństwo zabiegu. Zespół kliniki składa się z doświadczonego oraz w pełni wykwalifikowanego personelu. Troszczymy się o każdą z pacjentek, która nas odwiedza – bez wyjątku. Pracujący u nas lekarze z bogatym doświadczeniem pozwalają nam na wykonywanie usług na najwyższym poziomie. Zapewniamy bezpieczeństwo i komfort pobytu każdej kobiecie w klinice Czechy. W większości przypadków nie oczekujemy badań lekarskich, papierów i dokumentów, czy testów – co potrzebne wykonamy na miejscu.

Wykonanie zabiegu aborcji w Czechach jest legalne (oczywiście, z zachowaniem określonego czasu od poczęcia ciąży - usunięcie możliwe do dwunastego tygodnia.). Coraz częściej Polki decydują się na terminację w sąsiednich państwach jak Słowacja, czy Czechy. Kobieta poszukująca pomocy nie ponosi odpowiedzialności karnej za usunięcie ciąży. Szczególną uwagę kładziemy na bardzo wysoki komfort i pełną anonimowość kobiet. Nie wymagamy powodów ani informacji dotyczących przyjazdu. Ważną informacją jest to, że Polska nie przewiduje ukarania osób, które przeprowadziły aborcję w państwie, gdzie jest to całkowicie legalne.

Sharing is caring: